Вже давно для регулювання кількості світла в приміщенні окрім традиційних штор і гардин широко використовуються жалюзі. Завдяки різноманітності матеріалів, систем, фактури і гами кольорів жалюзі стали доповнювати і прикрашати інтер'єр будь-якого приміщення. Жалюзі на кухню, жалюзі на балкон чудово захищають від сонця.

Вже багато років ми виготовляємо на замовлення жалюзі всіх видів - горизонтальні алюмінієві, бамбукові, вертикальні жалюзі, а також рулонні штори.

Купити жалюзі в Полтаві

Замовити жалюзі або рулонні штори в Полтаві дуже просто. Ознайомитися із зразками і системами жалюзів і зробити замовлення ви можете в нашому офісі.

У нас ви можете замовити такі жалюзі для вікон:

  • жалюзі горизонтальні алюмінієві
  • жалюзі вертикальні тканинні
  • тканинні рулонні шторы (рулонні жалюзі)
  • бамбукові рулонні штори
  • рулонні штори "День-Ніч" (зебра)

Виникли питання?

Горизонтальні жалюзі алюмінієві

Горизонтальні алюмінієві жалюзі - найбільш поширені і найбільш доступні за ціною серед всіх видів жалюзів і рулонних штор. Із-за простоти догляду і експлуатації встановлені жалюзі на вікна можуть бути в будь-якому приміщенні. У старих дерев'яних вікнах жалюзі можна розмістити між подвійними віконними рамами для того, щоб звільнити підвіконня. Жалюзі на пластикові вікна також дуже легко встановлюються.

Жалюзі горизонтальні купити недорого в Полтаві можна у нас. Ми пропонуємо вам алюмінієві горизонтальні жалюзі з шириною ламелей 16 мм і 25 мм всіляких кольорів. У нас ви можете вибрати як однобарвні, так і двобарвні жалюзі, виконані під мармур і під дерево, а також перфоровані жалюзі (для розсіяного м'якого світла в приміщенні).

Вертикальні жалюзі

Вертикальні жалюзі на вікна прекрасно підійдуть тим, хто любить все нове і сучасне. Вони прості в експлуатації, мають величезний асортимент кольорів і фактур. Великий їх плюс – можливість розділення на дві частини, тобто розташування у вигляді шторок.

Полотно жалюзів складається із смужок (ламелей), виготовлених з тканини зі спеціальним просоченням. Це дозволяє виробу впродовж довгого часу зберігати первинну форму і колір. Механізм управління дозволяє плавно регулювати світловий потік, що дає ефект «розсіяного світла».

Якщо ви бажаєте купити вертикальні жалюзі в Полтаві, то ми можемо запропонувати величезний асортимент тканин, що розрізняються по фактурі, кольору і міри прозорості. Найбільш популярні зараз тканинні жалюзі американського типа з шириною ламелей 89 мм. Жалюзі європейського типа з шириною ламелей 127 мм - відмінна альтернатива шторам. Такі жалюзі оптимально підійдуть для великих вікон.

Окрім класичних однотонних вертикальних жалюзів, ми пропонуємо мультифактурні жалюзі, виконані з декількох матеріалів.p>

Вибрати тканину для жалюзів ви можете у нас в офісі, або з фахівцем, який буде виконуватиме виміри.

Бамбукові рулонні штори

Штори із бамбука мають унікальні конструкційні властивості, натуральну фактуру і природні кольори. Такі штори створять витончений східний інтер'єр, доповнять нетрадиційний інтер'єр в стилі модерну, або підкреслять атмосферу елегантної старовини.

Рулонні бамбукові штори ефективно захистять від сонця, вони міцні і прості в обігу, прекрасно поєднуються з тюлью і шторами. Ідеально личать на будь-які вікна: на балкон, кухню, спальню, вітальню. Є сплетені декоративними нитками палички з бамбука різних кольорів і диаметрів. Бамбукові палички можуть комбінуватися з соломкою і очеретом. Різні штори мають різну щільність плетіння з різною світлопропускною здатністю. Така штора може кріпитися в отвір, на отвір і на стулку вікна. Щоб полотно не провисало при відкритті стулки на провітрювання, можна використовувати струну натягнення або магніти.

Для управління шторами використовується рулонна система. Полотно згортається в рулон від низу до верху на нижній карниз виробу.

Не знаєте, де купити бамбукові штори в Полтаві? Відвідаєте наш офіс і виберіть вподобані з великого асортименту.

Рулонні штори "День-Ніч"

Останнім часом велику популярність завойовують рулонні штори День Ніч (жалюзі день ніч). Спеціальна тканина із смугами (непрозорими і прозорими), що чергуються, різними по світлопроникності, розташована двохшарово. Механізм регулювання штори при опусканні або підйомі міняє положення смуг лицьової тканини, дозволяючи регулювати інтенсивність освітлення в кімнаті.

Тканини, що використовуються для виготовлення таких штор, відрізняються практичністю. Найчастіше це поліестер, що володіє антистатичними і пиловідштовхуючими властивостями, що дозволяє легко доглядати штору.

Встановлюватися рулонні штори "день-ніч" можуть у віконний отвір, до стелі або до стіни.

Купити рулонні штори день ніч в Полтаві можна у нас. Великий асортимент дозволить вибрати той варіант штор, який прикрасить будь-який інтер'єр.